Rozhodnutí ke kochleární implantaci je rozhodnutím, které zcela mění kvalitu života. Kochleární implantát dostáváte Vy nebo Vaše dítě na celý život. Proto je velmi důležité zvolit si takový implantační systém, který splní to, co od něj očekáváte.

MAXIMÁLNÍ SLUCHOVÝ VÝKON

  • Abyste Vy nebo Vaše dítě slyšeli co nejpřirozeněji a nejpřesněji, a to i v každodenních obtížných poslechových situacích
  • Aby Vaše dítě slyšelo co nejdříve a aby dobře a melodicky mluvilo
  • Abyste si Vy nebo Vaše dítě mohli vychutnat hudbu

Strategie zpracování zvuku systémem HiResolution od AB poskytuje nejjemnější časové a spektrální rozlišení zvuků, jemnější než kterýkoliv jiný dostupný implantační systém.
Umožní Vám nejpřesnější sluch s bohatostí všech jemných „odstínů“ při konverzaci a možnost komplexního sluchového zážitku z hudby.

To je možné díky tomu, že systém HiResolution Bionic Ear má 120 kanálů, nejvyšší dostupný počet, 5x vyšší než jiné systémy.

 

Díky spojení špičkových výrobců sluchadel Phonak a implantátů AB používá systém kochleárního implantátu HiResolution Bionic Ear kombinaci technologií zpracování zvuku, které umožňují:

  • Nejlepší porozumění řeči v šumu, zaměření na zvuk zepředu, zprava nebo zleva
  • Automatické směřování z telefonu do obou uší pro uživatele oboustranných implantátů nebo jednoho implantátu a sluchadla Phonak na druhém uchu
  • Ovládání obou procesorů jedním dotykem
  • Neomezené možnosti bezdrátového spojení
Systém AB HiResolution se zvukovými procesory Naída CI M90 a Sky CI M90 má jako jediný systém 4 mikrofony, které umožňují co nejdokonalejší zpracování zvuku pro přirozený poslech.

SPOLEHLIVOST A ŽIVOTNOST

Jistě si přejete, aby Váš kochleární implantát vydržel co nejdéle, a aby vnější součásti měly co nejdelší životnost.

Výroba kochleárních implantátů HiResolution probíhá za použití nejšpičkovějších technologií společnosti Advanced Bionics v USA, Californii a podléhá nejpřísnějším normám a standardům amerického úřadu FDA.

Společnost Advanced Bionics má přes 30 let zkušeností a pravidelně zveřejňuje údaje o spolehlivosti nejen vnitřního zařízení, ale i statistické údaje o spolehlivosti a životnosti vnějších součástí.

Společnost Advanced Bionics poskytuje údaje o spolehlivosti implantátů v souladu s nejvyššími standardy, zejména ISO 5841-2:2014, a zásadami uvedenými v Evropském a globálním konsenzu o selháních kochleárních implantátů a explantacích a uvádí všechna selhání, včetně medicínských důvodů a selhání následkem nárazu. Kumulativní četnost přežití (CSR) V2 kochleárních implantátů HiRes Ultra a HiRes Ultra 3D je 99,97%.

POHODLNÉ A BEZPEČNÉ NOŠENÍ

Při Vašem rozhodování určitě budete chtít zvukový procesor, se kterým nejen výborně uslyšíte, ale který se také bezpečně nosí, dobře vypadá a umožňuje nejrůznější aktivity bez omezení.

Pomůžeme Vám vybrat pro Vás nebo pro Vaše dítě ten nejvhodnější.
Systém AB dává možnost volby mezi dvěma typy zvukových procesorů podle Vašich potřeb.

NÁKLADY NA PROVOZ

Při výběru kochleárního implantátu je také důležité myslet na náklady spojené s jeho provozem.

Zatímco vnitřní kochleární implantát je vyráběn tak, aby vydržel po celý život, zevní zvukový procesor je třeba několikrát za život vyměnit za novější, modernizovat jej.

Zvukový procesor je napájen bateriemi. Systém od AB umožňuje používat různé druhy baterií, jak jednorázové Zn-Air, tak nabíjecí moduly různé velikosti a kapacity.

AB dodává nový zvukový procesor za cenu, kterou za současných podmínek v ČR plně hradí zdravotní pojišťovny, takže v případě modernizace procesoru schválené zdravotní pojišťovnou nebudete muset nic doplácet.
AB dodává v sadě příslušenství ke zvukovým procesorům zdarma nabíjecí systém, který Vám umožní baterie pravidelně dobíjet tak, abyste nemuseli kupovat a používat baterie jednorázové. Kromě finanční úspory je toto opatření navíc šetrné k životnímu prostředí.

JISTOTA DO BUDOUCNA

Při výběru kochleárního implantátu, zvláště pokud je pro Vaše dítě, jistě uvažujete o tom, co bude za řadu let.

Implantáty HiResolution Bionic Ear jsou vyráběny s výhledem na celý život a mají velmi výkonnou elektroniku s velkou rezervou pro budoucnost.

To znamená, že až budou v budoucnosti vyvinuty nové technologie zvukových procesorů, implantáty HiResolution Bionic Ear je budou umět využít, aniž by byla nutná další operace.

JISTOTA ZÁZEMÍ A SERVISU

Určitě také pomýšlíte na to, zda budete mít na koho se obrátit v případě potřeby.

Můžete být v klidu. S námi nezůstanete bez možnosti slyšet. V případě poruchy Vám zapůjčíme na nezbytně dlouhou dobu náhradní zařízení. Více o podpoře uživatelů najdete v oddílu Péče o uživatele.

Náš tým Abionic s.r.o. vychází z dlouholetých zkušeností s programem kochleárních implantací v České republice a úzce spolupracuje se všemi centry kochleárních implantací v ČR.

Výrobce systémů HiResolution Bionic Ear, společnost Advanced Bionics, která má 30 let zkušeností, má po celém světě síť poboček a klinických pracovišť, kam se můžete obrátit o radu a pomoc i při Vašich zahraničních cestách. Stačí navštívit www.advancedbionics.com a sami se přesvědčíte o tom, že Vaše volba AB je správná.