Implantáty HiResolution Bionic Ear jsou vyráběny s výhledem na celý život svého uživatele. Zůstávají a není třeba je vyměňovat. Mají velmi výkonnou elektroniku s velkou rezervou pro budoucnost a jsou připraveny využívat nové technologie zvukových procesorů.

Zvukové procesory od AB jsou předmětem neustálého vývoje, jehož cílem je stále zdokonalovat sluchové možnosti, zvyšovat výkon, zmenšovat velikost a maximalizovat komfort pro uživatele.

Zvukový procesor je tedy možno během života uživatele opakovaně vyměnit, modernizovat (upgrade).

Výrobce implantačních systémů HiResolution Bionic Ear, společnost Advanced Bionics zajišťuje zpětnou kompatibilitu nových zvukových procesorů pro uživatele starších typů implantátů.

Jakékoliv dotazy ohledně možností modernizace zvukových procesorů od AB Vám rádi zodpovíme na e-mailové adrese: info@abionic.cz nebo telefonicky na čísle:  737 107 710.

NÁKLADY SPOJENÉ S MODERNIZACÍ

Abionic dodává nový zvukový procesor za cenu, kterou za současných podmínek v ČR plně hradí zdravotní pojišťovny, takže v případě modernizace procesoru schválené zdravotní pojišťovnou nebudete muset nic doplácet.